Liepa – Rugpjūtis

linija
laikas
Kviečiame mokytis Vilniaus Žirmūnų gimnazijos III klasėje

Norėdami mokytis mūsų gimnazijos III kl. Jūs privalote:
1. Nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d. pateikti prašymą Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainės puslapyje http://www.vilnius.lt/mokykla;
2. Birželio 18-22 dienomis atvykti į gimnazijos raštinę (Žirmūnų g. 37, Vilnius ) ir pateikti „KONKURSINĖS ATRANKOS Į VILNIAUS ŽIRMŪNŲ GIMNAZIJĄ ORGANIZAVIMO TVARKOS“ apraše nurodytus dokumentus (individualus planas (priedas nr.2)).
Dokumentai priimami 122 kab. kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 val. iki 16.00 val., penktadieniais iki 15.00 val.
Informacija apie priėmimo ir mokymosi sąlygas skelbiama internetiniame gimnazijos puslapyje www.vzg.lt bei tel. 8 (5) 276 6400.

llinija
laikas
Dėl uniformų

Mokinys gimnazijoje privalo dėvėti gimnazijos patvirtintą uniformą (tamsiai mėlynos spalvos megztinį arba tamsiai mėlynos spalvos švarką).
Švarką galima įsigyti prekybos centre VCUP Upės g. 9 parduotuvėje „8 TO GO“ penktame aukšte.

llinija
laikas
Mokslo metai baigėsi. Iki rugsėjo!

Linkime Jums saulėtos, džiaugsmingos, turiningos vasaros.
Susitiksime Rugsėjo 1-ąją!

llinija
laikas
Pamoka „Skalvijos“ kino teatre

2018 – 04 – 30 dorinio ugdymo kino pamoka vyko „Skalvijos“ kino teatre. Mokiniai žiūrėjo Arūno Matelio filmą „Nuostabieji Lūzeriai. Kita planeta“. Po filmo peržiūros įvyko aptarimas, kurį moderavo kino edukatorė Gintė Žulytė. Plačiau.

llinija
laikas
Padėkų vakaras

Gražią 2018 m. birželio 12 d. popietę gimnazijoje vyko mokslo metų baigimo šventė.
Šiais mokslo metais mes ne tik tęsėme savo asmeninį tobulėjimą, mokydamiesi įvairių dalykų, bet kartu ir dalyvavome įvairiuose tiek mūsų mokyklos, tiek miesto, tiek šalies mastu organizuotuose renginiuose, olimpiadose, varžybose.
Padėkų vakaras buvo puiki proga pasidžiaugti nuveiktu darbu.
Padėkos raštai mokiniams, mokytojams buvo įteikti už aktyvią veiklą mokyklos bendruomenėje, už aktyvią veiklą puoselėjant gimnazijos kultūrą, už gimnazijos vardo garsinimą. Sarašas.
Padėkos raštu ir keramikės Dainos Venclovienės autorine skulptūrėle apdovanotas geriausias, daugiausiai olimpiadų ir konkursų laimėjęs ir aktyviai dalyvavęs mokyklos bendruomenės veikloje mokinys Rytis Stankevičius (III c).
Padėkos raštais ir keramikės Dainos Venclovienės autorinėmis skulptūrėlėmis apdovanoti šie mokytojai:
Danutė Šiurkutė, metų projekto Erasmus+ vadovė, gimnazijos vardą garsinanti Lietuvoje ir Europoje.
Vaida Gailiūnienė – už kūrybines, bendruomenines ir visuomenines iniciatyvas, įkvepiančias mokinius ir mokytojus bei garsinančias gimnaziją mieste ir Lietuvoje.
Nomeda Zdanienė – 2017-2018 m.m. geriausius mokinių įvertinimus gavusi mokytoja.
Renginio akimirkos.

llinija
laikas
Padėkų savaitė

2018 m. gegužės 14 – 22 d. VŽG – Padėkų savaitė, skirta tarptautinei Etikos dienai paminėti. Tą savaitę dorinio ugdymo pamokose mokiniai nagrinėjo temą „Dėkingumas“ ir… rašė padėkos žodžius savo mokytojams ir kitiems Žirmūnų gimnazijos darbuotojams. Renginio akimirkos.

llinija
laikas
Sveikatingumo diena

2018 m. birželio 8-oji Žirmūnų gimnazijoje buvo sveikatingumo diena. Renginyje dalyvavo 450 I-III klasių mokinių.
Veiklos buvo įvairios: dviračių ir pėsčiųjų žygis, jogos mankšta, šiaurietiškas ėjimas, tinklinis, krepšinis, futbolas, virvės traukimo rungtis, kurioje jėgas pabandė ir mokytojos. Renginio akimirkos.

llinija