Lietuvos šimtmetis

linija
laikas
Sveikinimas

Nuoširdžiai sveikiname Vasario 16-osios proga!
Pasidžiaukime tuo, ką sukūrėme kaip tauta ir kiekvienas asmeniškai dėl mūsų valstybės.
Linkime, kad Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis įkvėptų Jus naujiems, prasmingiems darbams Lietuvos labui. Mero sveikinimas.

llinija
laikas
Švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kitaip

Keturi antrų klasių mokiniai: Saulė Žalytė, Ūla Jankauskaitė, Ieva Vaičaitytė ir Eitvydas Jankauskas, vadovaujami chemijos mokytojos Nijolės Daubaraitės, 2017 metų pabaigoje ėmėsi įgyvendinti metinio projekto idėją papuošti mokyklą Lietuvos valstybės šimtmečio proga: pražydinti 100 tulpių vasario šešioliktai dienai. Visą žiemą mokinių prižiūrėtos ir puoselėtos tulpės pirmuosius žiedus pradėjo skleisti jau sausio pabaigoje, tad jau vasario pradžioje įvairiaspalviais žiedais pradėtos puošti įvairios mokyklos erdvės: mokytojų kambarys, raštinė, skaitykla, biblioteka, mokytojų bei mokyklos darbuotojų kabinetai. Skirtingu metu besiskleidžiančiais žiedais ketinama puošti mokyklos erdves iki pat Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos. Tulpių nuotraukos.
———————————————————-
Kviečiame švęsti Lietuvos valstybingumo šimtmetį.
Vasario 15 d.
12.00 val. Žirmūnų gimnazija dalyvauja visuomeninėje socialinėje akcijoje „Keliu vėliavą“. Kiekviena klasė kelia savo trispalvę.
12.00 val. Aktų salėje I klasių mokiniams vyks renginys „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“.
—————————————————————-
Vasario 16 d.
10.00 val. Multikino kino teatre Audriaus Juzėno kino filmas „PELĖDŲ KALNAS“ apie pasipriešinimą okupacijai.
10.00 val. renginys mokyklos bendruomenei „ Dovana Lietuvai“.
10.00 val. VŽG gimnazistų dalyvavimas jaunimo eitynėse.
Renginiuose kviečiame dalyvauti ne tik gimnazistus ir mokytojus, bet ir tėvelius, brolius, seseris. Kviečiame švęsti Lietuvos valstybingumo šimtmetį kartu su Vilniaus Žirmūnų gimnazija.

llinija
laikas
Išvyka į Valstybės Pažinimo Centrą

Lapkričio mėn. paskutinę savaitę II a, II c ir II g klasių mokiniai lankėsi Valstybės pažinimo centre. Tai, ko gero, pats moderniausias centras, kuriame mes esame buvę. Šiuolaikinės technologijos padėjo iš arčiau susipažinti su valstybės istorija, ekonomika, valstybės sąranga, politika, pasiekimais bei pilietiškumo-patriotiškumo sąvoka. Interaktyvus informacijos pateikimas labai sužavėjo ir paskatino daugiau sužinoti apie valstybės funkcionavimą. Didelį įspūdį paliko centre esantys edukaciniai žaidimai (natūraliai įtraukiantys gimnazistus į informacijos paiešką), kurie padėjo suprasti, kaip veikia demokratiška valstybė ir jos institucijos, kokiu principu formuojamas metinis šalies biudžetas, kaip piliečiai gali dalyvauti valstybės kūrime ir valdyme.Kiekvienas Lietuvos pilietis turėtų apsilankyti šiame centre, nes tai išties praturtina suvokimą apie mūsų tėvynę. Trijų valandų ekskursija muziejuje praėjo lyg viena akimirka. Džiaugiamės, kad apsilankėme! Austėja Šimkutė ir Monika Mikulevič II g. Akimirkos galerijoje.

llinija
laikas
Savivaldos išvyka

2017 m. gruodžio 6 dieną aktyviausi ir pilietiškiausi Žirmūnų gimnazijos mokiniai vyko į kelionę, skirtą Lietuvos šimtmečiui. Apsilankyta Kazio Griniaus muziejuje Marijampolėje, Jono Basanavičiaus gimtinėje Ožkabaliuose ir istorinėje prezidentūroje Kaune.
Daugiau nuotraukų rasite čia.

llinija