NAUJIENOS

linija
laikas
Lietuvos šimtmetis

Gimnazija pažymi Lietuvos šimtmetį:
1. Išvyka į Valstybės Pažinimo Centrą.
2. Savivaldos išvyka.
Plačiau.

llinija
laikas
Matematikos olimpiados I etapas

2017 m. gruodžio 19 dieną gimnazijoje vyko matematikos olimpiados I etapas. Dalyvavo 11 ketvirtų klasių mokinių, 18 trečiokų, 20 antrokų ir 28 pirmokai. Laimėtojai.

llinija
laikas
Bendradarbiavimas su „Vilnios“ pagrindine mokykla

Vilniaus Žirmūnų gimnazija su „Vilnios“ pagrindine mokykla pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
Prieš kelias savaites į mūsų mokyklą buvo atvykusi „Vilnios“ pagrindinės mokyklos savivalda susitikti su VŽG senatu, padiskutuoti apie mokyklų panašumus ir skirtumus bei bendradarbiavimo galimybes. Netrukus ir mes apsilankėme šioje mokykloje. 2017 m. gruodžio 12 d. mūsų gimnazijos II a ir II b klasių moksleiviai vyko į „Vilnios“ pagrindinę mokyklą organizuoti tradicinio VŽG renginio „Raidės, skaičiai ir mankšta – viskas sveikame kūne“.
Mokyklos mokiniai į žaidimą buvo labai įsitraukę ir iki pat renginio pabaigos tvyrojo nedidelė intriga, kadangi po kiekvieno turo žaidimo lyderiai vis keitėsi.
Džiaugiamės naujomis pažintimis ir galimybe bendradarbiauti. Daugiau čia.

llinija
laikas
Apdovanojimai

Valdovų rūmuose buvo pagerbti 2017 m. tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose dalyvavę mokiniai ir juos ruošę mokytojai ir komandų vadovai.
Šventėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinės Bazilė Gancevičiūtė ir Eglė Sviderskytė. Jos sėkmingai dalyvavo vokiečių kalbos tarptautiniuose konkursuose!

llinija
laikas
Sveikinimas

Mūsų gimnazijos mokinė Marija Banaitytė dalyvavo „Akropolio“ surengtame vaikų piešinių konkurse „Pieškime džiaugsmą!” 13-18 m. amžiaus grupėje ji tapo nugalėtoja.
Sveikiname Mariją!
Visus dalyvių piešinukus galite rasti internete. Marijos piešinys.

llinija
laikas
Išvyka į Valstybės Pažinimo Centrą

Lapkričio mėn. paskutinę savaitę II a, II c ir II g klasių mokiniai lankėsi Valstybės pažinimo centre. Tai, ko gero, pats moderniausias centras, kuriame mes esame buvę. Šiuolaikinės technologijos padėjo iš arčiau susipažinti su valstybės istorija, ekonomika, valstybės sąranga, politika, pasiekimais bei pilietiškumo-patriotiškumo sąvoka. Interaktyvus informacijos pateikimas labai sužavėjo ir paskatino daugiau sužinoti apie valstybės funkcionavimą. Didelį įspūdį paliko centre esantys edukaciniai žaidimai (natūraliai įtraukiantys gimnazistus į informacijos paiešką), kurie padėjo suprasti, kaip veikia demokratiška valstybė ir jos institucijos, kokiu principu formuojamas metinis šalies biudžetas, kaip piliečiai gali dalyvauti valstybės kūrime ir valdyme.Kiekvienas Lietuvos pilietis turėtų apsilankyti šiame centre, nes tai išties praturtina suvokimą apie mūsų tėvynę. Trijų valandų ekskursija muziejuje praėjo lyg viena akimirka. Džiaugiamės, kad apsilankėme! Austėja Šimkutė ir Monika Mikulevič II g. Akimirkos galerijoje.

llinija
laikas
Savivaldos išvyka

2017 m. gruodžio 6 dieną aktyviausi ir pilietiškiausi Žirmūnų gimnazijos mokiniai vyko į kelionę, skirtą Lietuvos šimtmečiui. Apsilankyta Kazio Griniaus muziejuje Marijampolėje, Jono Basanavičiaus gimtinėje Ožkabaliuose ir istorinėje prezidentūroje Kaune.
Daugiau nuotraukų rasite čia.

llinija
laikas
Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. VŽG minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Šiais metais Tolerancijos simbolis- Rankos. I ir II klasių mokiniai per etikos ir tikybos pamokas aptarė tolerancijos sąvoką ir nagrinėjo, ką gali rankos, kūrė įvairias kompozicijas su rankomis, sveikino vieni kitus rankos paspaudimu. Renginio akimirkos galerijoje.

llinija
Archyvas: 2016 m. / lapkritis – gruodis / rugsėjis – spalis
Puslapio administratorius Darius Bakšys: dbaksys@gmail.com