PAMOKA KITAIP

linija
laikas
Integruota dailės-fotografijos pamoka

Gegužės 10 d. Žirmūnų gimnazijos III kl. mokiniams vyko integruota dailės-fotografijos pamoka V. Kasiulio muziejuje- galerijoje​. Mokiniai susipažino su senosios fotografijos gaminimo technika, ant stiklo kūrė nedideles kompozicijas ir savo rankomis jas perkėlė ant fotografinio popieriaus. Be to, mokiniai susipažino ir su muziejuje veikiančia ekspozicija.

llinija
laikas
Išvyka į Ignalinos atominę elektrinę

Kovo 2 d. mūsų gimnazijos mokiniai lankėsi Ignalinos atominėje elektrinėje, kuri buvo vienintelė Baltijos šalyse Lietuvos energetinės sistemos branduolinė jėgainė, pastatyta 1974 m. ir pradėta eksploatuoti 1983 m. gruodžio 1 d. Ši jėgainė turėjo didžiausią pasaulyje reaktorių ir yra įrašyta į Gineso rekordų knygą. Šiuo metu elektrinėje atliekami precedento pasaulyje neturintys atominės elektrinės įrenginių ir pastatų demontavimo darbai.
Gimnazistai lankėsi ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre, kuris rengia aukštos profesinės kvalifikacijos ir kompetencijos darbuotojus, tenkinančius Lietuvos Respublikos ūkio reikmes. Teikia profesinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą. Išvykos akimirkos.

llinija