Lapkritis – Gruodis

linija
laikas
Kviečiame sportuoti

Mokinių, norinčių sportuoti žiemos – Kalėdų atostogų metu, dėmesiui! Grafikas.

llinija
laikas
Sveikinimas

Neretai galvojame, kad metai praeina, nusineša, atima…
Bet jie ir ateina, atneša, duoda. Jie užgesina ir įžiebia viltį,
supina balta ir juoda, jie ateina ir pasilieka akyse, veiduose, širdyse…
Šiltų, jaukių ir dvasingų šv.Kalėdų,
dosnių, gražių ir prasmingų Naujųjų metų!

llinija
laikas
Kalėdinis muzikinis spektaklis „Meilė, muzika, lemputės“

Kas yra meilė? Ar egzistuoja amžina meilė? Ar meilė būna tik abipusė? Ar tai tokia jėga, kuri išsiveržia iš krantų, sugriauna visas užtvaras ir užlieja visą pasaulį?
Į šiuos klausimus bandys atsakyti teatro studijos „Alyvos“ aktoriai: Fatima Sapranavičiūtė, Greta Mecelicaitė, Nomeda Griškevičiūtė, Joris Juška, Dominykas Laibakojis, Jolita Cibulskaitė, Hilda Meda Gamaraitė, Evelina Anna Sproge, Emilija Pelakauskaitė, Karina Butkevičiūtė, Karolis Lukoševičius, Vėtra Kentraitė.
Spektaklio scenarijus kurtas pagal teatro studijos „Alyvos“ mokinių papasakotas istorijas.
Spektaklio režisierė: Rasa Kulytė-Polini
Garso ir vaizdo režisierius: Dovilas Savickas
Scenografija – Vaida Gailiūnienė ir Edvardas Bortkevičius
Laukiame jūsų gruodžio 22 d. 12 val. aktų salėje … bus jauku ir linksma… o jei ateitumėt apsirengę kalėdiškais megztiniais – Meilė pavirs Kalėdomis 😉 Renginio plakatas.

llinija
laikas
Skaitovų konkursas

2017 m. lapkričio 29 d. Žirmūnų gimnazijoje vyko I-IV klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas. Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus!
I vieta – Ieva Vitaitytė (IV A4)
II vieta – Gertrūda Švilpaitė (III g), Ieva Tinkutytė (II f)
III vieta – Aistė Budriūnaitė (III e), Rapolas Radzevičius (II g), Ignas Vosylius (I c)

llinija
laikas
Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai

Lapkričio 21 d. Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko inovatyviausių mokytojų apdovanojimai, kuriuos antrus metus organizuoja asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ kartu su leidykla „Šviesa“.
Renkant inovatyviausius mokytojus, buvo atsižvelgiama į jų pedagoginį profesionalumą, naudojamus ugdymo metodus, dalijimąsi žiniomis su kolegomis, nuolatinį tobulėjimą.
Mūsų gimnazijos IT mokytojas Darius Bakšys pateko tarp trijų geriausių IT, matematikos mokytojų Lietuvoje. Sveikiname ir didžiuojamės! Skaitykite daugiau čia.

llinija
laikas
Sveikinimas

Mūsų gimnazijos mokinė Marija Banaitytė dalyvavo „Akropolio“ surengtame vaikų piešinių konkurse „Pieškime džiaugsmą!” 13-18 m. amžiaus grupėje ji tapo nugalėtoja.
Sveikiname Mariją!
Visus dalyvių piešinukus galite rasti internete. Marijos piešinys.

llinija
laikas
Išvyka į Valstybės Pažinimo Centrą

Lapkričio mėn. paskutinę savaitę II a, II c ir II g klasių mokiniai lankėsi Valstybės pažinimo centre. Tai, ko gero, pats moderniausias centras, kuriame mes esame buvę. Šiuolaikinės technologijos padėjo iš arčiau susipažinti su valstybės istorija, ekonomika, valstybės sąranga, politika, pasiekimais bei pilietiškumo-patriotiškumo sąvoka. Interaktyvus informacijos pateikimas labai sužavėjo ir paskatino daugiau sužinoti apie valstybės funkcionavimą. Didelį įspūdį paliko centre esantys edukaciniai žaidimai (natūraliai įtraukiantys gimnazistus į informacijos paiešką), kurie padėjo suprasti, kaip veikia demokratiška valstybė ir jos institucijos, kokiu principu formuojamas metinis šalies biudžetas, kaip piliečiai gali dalyvauti valstybės kūrime ir valdyme.Kiekvienas Lietuvos pilietis turėtų apsilankyti šiame centre, nes tai išties praturtina suvokimą apie mūsų tėvynę. Trijų valandų ekskursija muziejuje praėjo lyg viena akimirka. Džiaugiamės, kad apsilankėme! Austėja Šimkutė ir Monika Mikulevič II g. Akimirkos galerijoje.

llinija
laikas
Savivaldos išvyka

2017 m. gruodžio 6 dieną aktyviausi ir pilietiškiausi Žirmūnų gimnazijos mokiniai vyko į kelionę, skirtą Lietuvos šimtmečiui. Apsilankyta Kazio Griniaus muziejuje Marijampolėje, Jono Basanavičiaus gimtinėje Ožkabaliuose ir istorinėje prezidentūroje Kaune.
Daugiau nuotraukų rasite čia.

llinija
laikas
Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. VŽG minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Šiais metais Tolerancijos simbolis- Rankos. I ir II klasių mokiniai per etikos ir tikybos pamokas aptarė tolerancijos sąvoką ir nagrinėjo, ką gali rankos, kūrė įvairias kompozicijas su rankomis, sveikino vieni kitus rankos paspaudimu. Renginio akimirkos galerijoje.

llinija
laikas
Tarptautinis IT konkursas „Bebras“

Lapkričio 7 d. – 17 d. vyko IT konkursas „Bebras“. Sėkmingai jame pasirodė mūsų mokiniai:
IV b kl. mokinys Julius Šyvis, 6 vieta Lietuvoje (5 savivaldybėje).
II a kl. mokinys Audrius Karpavičius, 7 vieta Lietuvoje (6 savivaldybėje).
II a kl. mokinys Ernestas Liekis, 14 vieta Lietuvoje (9 savivaldybėje).
II b kl. mokinys Martynas Stankevičius, 17 vieta Lietuvoje (10 savivaldybėje).
III a kl. mokinys Kristupas Belickas, 23 vieta Lietuvoje (7 savivaldybėje).
Sveikiname!

llinija
laikas
Raštingiausias 2017-2018 m. m. gimnazistas

2017 m. lapkričio 16 d. M.Biržiškos gimnazijoje jau dešimtą kartą buvo renkamas raštingiausias 2017-2018 m. m. gimnazistas.
Rytis Stankevičius (III c kl.) jau trečiąkart šiame konkurse diktantą parašė be klaidų ir trečiąkart laimėjo pirmą vietą! Artūras Vellemaa (III c kl.) užėmė III vietą.
Sveikiname mokinius ir jų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Audronę Markeliūnienę!

llinija
Archyvas: 2017 m. / rugsėjis – spalis / gegužė – birželis / kovas – balandis / sausis – vasaris
laikas
Kalėdinis krepšinio turnyras

Gruodžio 9 d. 10 val. asociacija „Žirmūnų bendruomenė“ ir mūsų gimnazija organizuoja Vilniaus Žirmūnų bendruomenės jau 16-ąjį „Kalėdinį krepšinio turnyrą“. Kviečiame Žirmūnų gimnazijos moksleivių mamas ir tėčius, norinčius aktyviai praleisti laiką, pasivaržyti krepšinio aikštelėje ar taikliosios rankos konkurse. Registruotis www. tamo.lt (rašyti žinutę Jolantai Jurčiuvienei). Nuostatai.

llinija
laikas
Tėvų diena

Gerb. tėveliai, globėjai,
š.m. gruodžio mėnesį gimnazijoje vyks I – IV klasių mokinių Tėvų dienos – pokalbis mokytojo, mokinio ir tėvelio:
gruodžio 5 dieną su tėveliais susitinka lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbų, dorinio ugdymo, menų, technologijų mokytojai;
gruodžio 7 dieną – matematikos, gamtos mokslų, socialinių mokslų, informacinių technologijų, kūno kultūros mokytojai.
Susitikimų laikas: 18.00 – 20.00 val.
Tėveliai susitikimui registruojasi iki gruodžio 4 d. čia.

llinija
laikas
Metų publikos mokytojo rinkimai

Lapkričio 7 d. – 21 d. 11.00 val. vyksta Metų publikos mokytojo rinkimai. Tarp 19 besirungiančiųjų yra ir mūsų mokyklos IT mokytojas Darius Bakšys. Balsuoti galite prisijungę čia.

llinija