Gegužė – Birželis

linija
laikas
Mokslo metų pabaigos renginiai

Birželio 8 d. – sveikatingumo diena.
Birželio 12 d. 18.00 val. – mokslo metų pabaigtuvės. Padėkų vakaras.
Birželio 15 d. 9.00 val. paskutinė klasės valandėlė. Pašnekesiai ant žolės prie mokyklos. 12.00 val. mokslo metų pabaiga.

llinija
laikas
Kelionė į Prancūziją

Per šią kelionę išmokau ir sužinojau tikrai daug. Pagerinau savo prancūzų kalbos žinias, pažinau prancūzų kultūrą, jų pomėgius ir įpročius. Susipažinau su daug nuostabių žmonių, su kuriais, tikiuosi, ryšius palaikysim dar ilgai. Labai džiaugiuosi gavusi galimybę išvykti į kitą šalį ir pagyventi savaitę kitoje šeimoje. Ačiū už viską! Milda Rulevičiūtė, 2f. Daugiau skaityti čia.

llinija
laikas
Paskutinio skambučio šventė

PRISIMINIMAS
Mokykla, baltas paukšti,
Priglobęs sparnu,
O mes – visi svetimi…
Taip nejaukiai…
Kol dienų skaidrus
Šaltinėlis surišo…
Ir plaukia
(Dabar per atmintis jau)
Lygumom
Lyg laivas,
Lyg paukštis… Paulina Žemgulytė
Gegužės 24 d. Paskutinis skambutis nuskambėjo 68-ai abiturientų laidai. Renginio akimirkos.

llinija
laikas
2017-2018 mokslo metų pabaigos šventė

Gerbiami Tėveliai,
kviečiame Jus į Vilniaus Žirmūnų gimnazijos 2017-2018 mokslo metų pabaigos šventę, kuri vyks 2018 m. birželio 12 d. 18.00 val. gimnazijos aktų salėje arba vidiniame mokyklos kiemelyje.
Drauge pasidžiaukime mokinių pasiekimais ir pasimėgaukime šių mokslo metų gražiausiais mūsų mokinių pasirodymais.

llinija
laikas
Stojančiųjų į Žirmūnų gimnaziją Patikrinimo rezultatai

Skelbiami stojančiųjų į Vilniaus Žirmūnų gimnaziją Mokinių žinių ir gebėjimų patikrinimo (toliau – Patikrinimas) rezultatai. Toliau konkurse galės dalyvauti mokiniai, surinkę daugiau kaip 3 matematikos ir daugiau kaip 7 lietuvių kalbos ir literatūros Patikrinimo taškus, o pereinamasis balas 54.643 ir daugiau.
Primename, kad pakviestų mokytis kandidatų tėvai iki gegužės 15 dienos darbo pabaigos Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainės puslapyje http://www.vilnius.lt/mokykla patvirtina kvietimą mokytis. To nepadarę netenka galimybės mokytis gimnazijoje.
Į laisvą vietą kviečiamas kitas pagal sąrašą esantis mokinys. Sąrašai skelbiami gegužės 18 d. iki 16.00 val. Pakviestų mokytis kandidatų tėvai iki gegužės 24 dienos darbo pabaigos Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainės puslapyje http://www.vilnius.lt/mokykla patvirtina kvietimą mokytis.

llinija
laikas
Vokiečių kalbos diplomai (DSD II-C1)

Gegužės 23 d. Vokietijos Respublikos ambasadoje dvylikai mūsų gimnazistų įteikti vokiečių kalbos diplomai (DSD II- C1). SVEIKINAME!

llinija
laikas
Integruotos anglų kalbos – dailės pamokos muziejuose

Atėjus pavasariui ir atšilus orui vis sunkiau išsėdėti klasėje. Gegužės mėnesį mokytoja D.Kalinskienė pakvietė mokinius į integruotas anglų kalbos – dailės pamokas muziejuose. I d klasės mokiniai Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje sužinojo apie porceliano gamybą ir patys dekoravo porcelianines lėkštutes. O I c klasės mokiniai V.Kasiulio dailės muziejuje mokėsi, kaip savo kūrybą perkelti ant fotopopieriaus. Įspūdžius iš pamokų moksleiviai aprašo anglų kalba kurdami recenzijas. Pamokos akimirkos.

llinija
laikas
Mūsų olimpiadininkai

Kiekvienais mokslo metais mieste vyksta įvairių mokomųjų dalykų olimpiados, konkursai, kuriuose moksliškumo, kūrybiškumo jėgas išbando keli tūkstančiai mokinių. Nuaidėjus olimpiadų šurmuliui ir susumavus rezultatus, lieka iškilmingiausia dalis – geriausiųjų apdovanojimai.
Š. m. gegužės 14 d. Vilniaus miesto savivaldybės Konferencijų salėje vyko olimpiadų, konkursų prizininkų ir jų mokytojų pagerbimas. Tarp nugalėtojų ir 30 Vilniaus Žirmūnų gimnazijos mokinių. Daugiau čia.

llinija
laikas
Dėl uniformų

Mokinys gimnazijoje privalo dėvėti gimnazijos patvirtintą uniformą (tamsiai mėlynos spalvos megztinį arba tamsiai mėlynos spalvos švarką).
Megztinį galima užsisakyti iki birželio 8 d. prekybos centre Mada Viršuliškių g. 40 parduotuvėje „Savitas stilius“ antrame aukšte. Megztiniai gaminami pagal individualius užsakymus. Užsisakant megztinį reikia palikti avansą (10 Eur). Likusi suma mokama atsiimant gaminį.
Švarką galima įsigyti prekybos centre VCUP Upės g. 9 parduotuvėje „8 TO GO“ penktame aukšte.

llinija
laikas
Priimtų į I ir II gimnazijos klases mokinių sąrašai

Skelbiame į I ir II gimnazijos klases priimtų mokinių sąrašą pagal Vilniaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintą priėmimo į Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklas prašymo registracijos numerį (I klasė, II klasė).
Kviečiame priimtus į gimnaziją mokinius kartu su tėvais atvykti į raštinę pasirašyti mokymosi sutarčių šiuo laiku:
2018 m. gegužės 30 d. nuo 9.00 val. iki 17.00 val.;
2018 m. gegužės 31 d. nuo 9.00 val. iki 19.00 val.

llinija
laikas
Moksleivių mainų savaitė Vokietijoje

Gegužės 5-11 dienomis dešimt VŽG moksleivių dalyvavo mainų programoje Paderborne: gyveno vokiečių šeimose, lankė Schloss Neuhaus gimnazijoje pamokas, vyko į Miunsterį.

llinija
laikas
Konkursas „Ekologiškumo virusas plinta 2018“

2018 m. gegužės 18 dieną „Vilnius Tech Park“ erdvėje vyko kasmetinis aplinkosaugos konkursas „Ekologiškumo virusas plinta 2018“.
Konkursą organizavo Vilniaus Žirmūnų gimnazija ir Jaunųjų žaliųjų organizacija.
Konkursas sulaukė itin didelio dalyvių susidomėjimo.
Dėkojame VšĮ „Žaliasis taškas“ už įsteigtus prizus, taip pat Vilniaus miesto savivaldybei už suteiktas patalpas.
Renginio idėjos autorius ir vedėjas VŽG mokinys Kristijonas Vėgėlė sako: „Labai smagu vienoje vietoje matyti tiek daug jaunų žmonių, einančių ekologinio švietimo keliu, tikime, kad tai padės išugdyti atsakingą, intelektualią ir aplinką gerbiančią naująją kartą!“. Renginio akimirkos.

llinija
laikas
IV kl. teatro grupės įskaita

Kviečiame į IV kl. teatro gr. metinio darbo pristatymą aktų salėje!
Spektaklį būtina pamatyti kiekvienam gimnazijos mokiniui, tėvui, mokytojui ar draugui!
Gegužės 16 d. po 6 pam. kviečiame I ir II klasės mokinius.
Gegužės 17 d. po 6 pam. kviečiame III ir IV klasės mokinius.
Gegužės 17 d. 18 val. kviečiame Žirmūnų gimnazijos bendruomenę, mokinių tėvelius, brolius, seseris, senelius, močiutes ir tuos, kas yra neabejingas teatrui.
Scenarijaus autorės, režisierės ir scenografės: Greta Mėginytė ir Urtė Petrulytė.
Aktoriai: Monika Michnevičiūtė, Augustas Puzonas, Evelina Vyšniauskaitė, Kasparas Ašoklis, Algirdas Griška, Rugilė Gaidytė, Indrė Vėbraitė, Tauras Žaleniakas, Agnė Usavičiūtė, Urtė Petrulytė.
Garso režisieriai: Eglė Kasperavičiūtė ir Dovilas Savickas.
Šviesų dailininkai: Karolis Lipinskas, Juozapas Navaslauskas, Liutauras Padimanskas.

llinija
laikas
Socialinė reklama „Rinkis atsakingai“

Balandžio 16 d. – gegužės 8 d. gimnazijos visuomenės sveikatos specialistė Sigita, psichologė Malgožata ir socialinė pedagogė Jolanta vedė prevencines pamokas I klasėse.
Drauge su gimnazistais žiūrėjome filmą, prisiminėme pirmosios pagalbos algoritmą.
Remdamiesi žiniomis apie psichiką veikiančių medžiagų poveikį žmogaus organizmui, elgsenai, gimnazistai, burtų keliu išsitraukę meninės raiškos formą, kūrė socialines reklamas, mažinančias pakantumą psichoaktyvių medžiagų vartojimui.
Mieli gimnazistai, dėkojame jums už sutelktą, kūrybišką veiklą, taiklias reklamas ir sąmoningumą! Daugiau žiūrėkite čia.

llinija
laikas
Mokinių prezidento rinkimai

Pastaruosius pusantrų metų gimnazija turėjo puikų mokinių prezidentą Tomą Dzidzevičių. Jo kadencijai einant į pabaigą, buvo pradėta naujo prezidento rinkimų kampanija. Į šį postą pretendavo du mūsų gimnazijos mokiniai – pirmokė Kamilė Navikaitė ir trečiokas Algirdas Griška. Kandidatai kūrė prisistatymus, kalbėjo su mokiniais apie savo patirtį ir planus, o likus dienai iki rinkimų visa gimnazijos bendruomenė, gausiai susirinkusi aktų salėje, galėjo pasiklausyti kandidatų debatų ir galutinai apsispręsti, kam atiduoti savo balsą.
Gegužės 4 dieną vyko balsavimas, kuriame dalyvavo gimnazijos mokiniai. Suskaičiavus balsus mokinių prezidentu tapo III g klasės mokinys, senatorius Algirdas Griška. Dėkojame už aktyvią ir kūrybingą veiklą buvusiam prezidentui Tomui, o Algirdui linkime geros komandos, puikių idėjų ir sėkmės jas įgyvendinant!

llinija
laikas
Lietuvos vokiečių kalbos debatų konkursas

Sveikiname Vasarę Liutkevičiūtę, užėmusią Lietuvos vokiečių kalbos debatų konkurse II vietą. Sėkmės Bratislavoje!

llinija
laikas
Įspūdžiai iš ambasados

Lietuvai minint Valstybės šimtmetį Švedijos ambasada pasveikino lietuvius ir pakvietė jaunąją kartą dalyvauti kūrybinių rašinių konkurse #GlobalGoals. Konkurso organizatoriai gavo net 170 esė anglų kalba. Vertinimo komisija atrinko tris laimėtojus, tarp kurių ir mūsų gimnazijos III a klasės mokinys Tadas Alčauskas. Daugiau skaitykite čia.

llinija
laikas
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas

Sveikiname IV c klasės mokinį Danielių Žarkich!
Danielius labai gerai pasirodė Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse „Atrandu V.Mykolaičio-Putino poeziją“ ir užėmė II vietą.

llinija
laikas
Filmų kūrimo grupės filmų peržiūra

Gegužės 3 dieną vyks III-IV klasių filmų kūrimo grupių filmų peržiūra-įskaita. Kviečiame apsilankyti.

llinija