Sausis – Vasaris

linija
laikas
Tėvų susirinkimai

2018 m. vasario 12 – 14 dienomis gimnazijoje vyks klasių tėvų susirinkimai. Grafikas.

llinija
laikas
Olimpiada ir konkursas

2018 m. sausio 23 d. Vilniaus mieste vyko I-II klasių anglų kalbos konkursas. Ieva Reingardaitė (I b) ir Artūr Manukian (II d) laimėjo II vietą! Sveikiname!
————————————————————————————
2017 m. gruodžio 19 dieną gimnazijoje vyko matematikos olimpiados I etapas. Dalyvavo 11 ketvirtų klasių mokinių, 18 trečiokų, 20 antrokų ir 28 pirmokai. Laimėtojai.
————————————————————————————
2017 m. sausio 16 d. ir sausio 19 d. gimnazijoje vyko I-II klasių anglų kalbos konkursas. Sveikiname nugalėtojus.
I klasė:
1 vieta – Ieva Reingardaitė, I b, 2 vieta – Agnė Vorobjovaitė, I d, 3 vieta – Rokas Vasiliauskas, I c.
II klasė: 1 vieta – Artūr Manukian, II d, 2 vieta – Dominykas Dautoras, II a, 3 vieta – Evelina Galdikaitė, II c. Ievai Reingardaitei ir Artūr Manukian linkime sėkmės atstovaujant gimnazijai anglų kalbos konkurse mieste.

llinija
laikas
Bendradarbiavimas su „Vilnios“ pagrindine mokykla

Vilniaus Žirmūnų gimnazija su „Vilnios“ pagrindine mokykla pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
Prieš kelias savaites į mūsų mokyklą buvo atvykusi „Vilnios“ pagrindinės mokyklos savivalda susitikti su VŽG senatu, padiskutuoti apie mokyklų panašumus ir skirtumus bei bendradarbiavimo galimybes. Netrukus ir mes apsilankėme šioje mokykloje. 2017 m. gruodžio 12 d. mūsų gimnazijos II a ir II b klasių moksleiviai vyko į „Vilnios“ pagrindinę mokyklą organizuoti tradicinio VŽG renginio „Raidės, skaičiai ir mankšta – viskas sveikame kūne“.
Mokyklos mokiniai į žaidimą buvo labai įsitraukę ir iki pat renginio pabaigos tvyrojo nedidelė intriga, kadangi po kiekvieno turo žaidimo lyderiai vis keitėsi.
Džiaugiamės naujomis pažintimis ir galimybe bendradarbiauti. Daugiau čia.

llinija
laikas
Apdovanojimai

Valdovų rūmuose buvo pagerbti 2017 m. tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose dalyvavę mokiniai ir juos ruošę mokytojai ir komandų vadovai.
Šventėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinės Bazilė Gancevičiūtė ir Eglė Sviderskytė. Jos sėkmingai dalyvavo vokiečių kalbos tarptautiniuose konkursuose!

llinija
laikas
Laisvės gynėjų diena

Šią Laisvės gynėjų dieną, degdami žvakeles, prisimename Lietuvai lemtingus įvykius, kurie pakeitė mūsų valstybės likimą.Tai Lietuvos pergalės prieš sovietinę okupaciją diena – džiugi ir drauge liūdna. Džiugi, nes pasaulis pamatė mūsų tautos vienybę. Liūdna, nes žuvo jauni, neginkluoti didvyriai.

llinija