Kovas – Balandis

linija
Konferencija Balandžio 29 d.

Balandžio 22 d. gimnazijoje vyko konferencija „Žvilgsnis į pasaulį“, kurios metu pirmų bei antrų gimnazijos klasių mokiniams buvo pristatyti geriausi II klasių mokinių metiniai projektiniai darbai. Renginio akimirkos.

llinija
Savanorystės mugė Balandžio 26 d.

Balandžio 28 d. mūsų gimnazijoje vyks SAVANORYSTĖS MUGĖ.

llinija
Konkurso ir olimpiados nugalėtojai Balandžio 26 d.

XXIII Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados III vietos laimėtoja Vaiva Šilabritaitė (3a kl.).
————————————————————————————————————————————————-
Raštingiausio mokinio konkurso, vykusio balandžio 20 dieną Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijoje, nugalėtojai:
I vieta – Rytis Stankevičius (1c kl.).
II vieta – Gabija Gineitytė (3A2 kl.).
————————————————————————————————————————————————-
Balandžio 23 d. Lietuvos edukologijos universitete, Socialinės edukacijos fakultete, vyko 22-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada. Nugalėtojai: Tautvydas Skrolis (II vieta) ir Vaiva Šilabritaitė (pagyrimo raštas).

llinija
Daugiakalbystės olimpiados nugalėtojai Balandžio 22 d.

Balandžio 16 d. Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje vyko 5-oji daugiakalbystės olimpiada. Šiemet daugiakalbystės gebėjimus išbandė 36 mokyklų komandos iš Vilniaus, Trakų, Rudaminos, Nemenčinės, Rūdiškių, Švenčionėlių, Kauno, Alytaus, Jonavos, Ukmergės, Panevėžio, Druskininkų, Raseinių, Rokiškio, Kuršėnų ir Šilutės. Kiekvienas dalyvis, be savo gimtosios kalbos, privalėjo bendrauti ne mažiau kaip dviem kitomis kalbomis. O kiekviena komanda turėjo atlikti užduotis trimis skirtingomis kalbomis.
Mūsų gimnazijos mokiniai Tomas Dzidzevičius, Lina Žemaitytė ir Anastasija Kuzmičiūtė šioje olimpiadoje užėmė II-ąją vietą. Mokiniai buvo apdovanoti medaliais, švietimo ir mokslo ministrės pasirašytais diplomais bei kitomis įvairiomis dovanomis. O mokinius įkvėpė dalyvavauti ir renginio metu palaikė morališkai mokytojos Simona Šernienė ir Daiva Kalinskienė.

llinija
Projektinių darbų pristatymas Balandžio 15 d.

Balandžio 12 ir 13 dienomis gimnazijoje vyko II klasių mokinių geriausių projektinių darbų pristatymas bei vertinimas.
Komisijoms buvo pateikti 13 biologijos, 5- fizikos ir chemijos bei 23 socialinės pakraipos darbai. Juos atliko 113 mokinių. Komisijos atrinkti įdomiausi darbai bus pristatyti konferencijoje „Mano žvilgsnis į pasaulį“ I ir II klasių mokiniams. Konferencija vyks balandžio 22 dieną aktų salėje.

llinija
Vokiečių kalbos literatūros konkursas „Lesefüchse“
Balandžio 15 d.

Sveikiname Bazilę Gancevičiūtę ir Eglę Sviderskytę, laimėjusias trečiąsias vietas Lietuvos vokiečių kalbos literatūros konkurse „Lesefüchse“.

llinija
Parodos uždarymas Balandžio 12 d.

Balandžio 5 d. Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos (Žirmūnų g. 6) erdvėse vyko Vilniaus miesto bendradarbiaujančių gimnazijų mokytojų kūrybinių darbų parodos uždarymas. Džiaugiamės gražiais kūrybiniais mokytojų darbais iš Žemynos, Simono Daukanto, Mykolo Biržiškos, Žirmūnų gimnazijų.
Dėkojame parodos organizatorėms Vaidai Gailiūnienei ir Sonatai Pečiulienei bei Vilniaus Žirmūnų gimnazijos teatro studijos „Alyvos” aktoriams, vaidinusiems spektaklyje „Angelai man glosto plaukus“ (pagal Lornos Byrne autobiografinę knygą), teatro mokytojai Rasai Kulytei-Polini. Renginio akimirkos.

llinija
Psichologės paskaita Balandžio 15 d.

Kviečiame mūsų gimnazijos tėvelius į psichologės Žydrės Arlauskaitės paskaitą „Socialiniai-emociniai įgūdžiai – jūsų vaiko sėkmė gyvenime“. Paskaita vyks balandžio 19 d. (antradienį) 206 kabinete. Pradžia – 18 val. Paskaitos trukmė – 1 val. 15 min. Išankstinė registracija nebūtina.

llinija
Mokymai gimnazistams Balandžio 15 d.

2016 balandžio 14 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų jaunesnioji priėmimo vadybininkė Rūta Savickaitė IV klasių ( B, D, F) gimnazistams vedė mokymus „Kaip rašyti motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą?“ arba „Kaip pristatyti save darbo rinkai?“

llinija
Debatų nugalėtojai Balandžio 12 d.

Sveikiname Lisą Bayer, Žygimantą Marcinkų, Tomą Daugvilą, Vasarę Liutkevičiūtę Lietuvos vokiečių kalbos debatų ketvirtfinalyje užėmusius I, II ir III vietas!

llinija
Tarptautinis projektas Balandžio 12 d.

Vilniaus Žirmūnų gimnazijos ir Kastijonės miestelio Jean-Boucheron mokyklos bendras projektas „Europos kultūra ir muzika“ laimėjo „Hippocrène 2016“ švietimo nacionalinę premiją už projekto originalumą.
Laimėtojai nurungė 12 finalo dalyvių. Komisijoje dalyvavo Prancūzijos švietimo ir politikos atstovai.
Laureatų apdovanojimai vyks gegužės 12 d. Europos Parlamente Strasbure. Plačiau kviečiame skaityti dienraštyje.

llinija
Knygos pristatymas Balandžio 07 d.

Mykolo Romerio universiteto (MRU) Politikos ir vadybos fakultetas (PVF) ir Vilniaus Žirmūnų gimnazija (VŽG) toliau tęsia bendradarbiavimą kaip socialiniai partneriai. 2016 m. balandžio 4 d. MRU PVF Vadybos instituto doc. dr. Arvydas Survila pristatė savo knygą „Nepaprastųjų situacijų valdymas” Vilniaus Žirmūnų gimnazijos III klasės gimnazistams, geografijos 3B grupei (mokytoja Jūratė Sikorskienė) ir vedė pamoką apie grėsmes, kurios gali sukelti nepaprastąsias situacijas. Renginį organizavo ir koordinavo VŽG socialinė pedagogė Jolanta Burzdikienė.

llinija
2 proc. parama gimnazijai Balandžio 06 d.

Primename, kad jau pradėjo veikti elektroninė pajamų deklaravimo sistema. Prašome pildant savo metinę pajamų deklaraciją nepamiršti ir mūsų gimnazijos – 2 proc. pajamų mokestį galite pervesti į Vilniaus Žirmūnų gimnazijos (įmonės kodas 190000360, adresas: Žirmūnų g. 37-1, Vilnius 09106) sąskaitą AB SEB banke. Sąskaitos Nr. LT 157044060003919210.
Iš anksto dėkojame Jums, kad remiate mūsų gimnaziją! Skirdami paramą Jūs rūpinatės savo vaikų aplinka ir gera savijauta.

llinija
Kvietimas Balandžio 05 d.

Maloniai kviečiame Jus balandžio 7 d. į susitikimą su Žirmūnų bendruomene (susitikimo vieta: Vilniaus Žirmūnų gimnazija, Žirmūnų g. 37).
17.00 val. Pokalbis už apskrito stalo. Tema: „Gimnazija Žirmūnų bendruomenės kontekste, Žirmūnų bendruomenė gimnazijos kontekste“.
18.00 val. Ekskursija po gimnaziją.
19.00 val. VŽG teatro studijos „Alyvos“ premjera, spektaklis pagal Sauliaus Šaltenio pjesę „Škac, mirtie, visados škac“.
19.45 val. Įspūdžiai po…

llinija
Spektaklis Balandžio 04 d.

Balandžio 7 d. 19:00 val. aktų salėje teatro studija „Alyvos“ pristato premjerinį spektaklį pagal Sauliaus Šaltenio pjesę „Škac, mirtie, visados škac“ (plakatas.)

llinija
Vokiečių kalbos olimpiada Kovo 31 d.

Sveikiname Matą Čičelį, III d klasės mokinį, laimėjusį II vietą Lietuvos moksleivių vokiečių kalbos olimpiadoje.

llinija
Sveiki sulaukę šventų Velykų! Kovo 25 d.

Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateina ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

llinija
Mokinių konferencija Kovo 18 d.

Kovo 15 d. mūsų gimnazijos pirmos klasės moksleiviai: Adomas Vėlyvis, Jonas Mulevičius, Justina Zokaitė, Tauras Žalianiakas, Brigita Naruševičiūtė, dalyvavo Vilniaus miesto mokinių konferencijoje „Kur slypi lietuviškoji tapatybė ir ką turime saugoti?” Renginys vyko Signatarų namuose. Renginio akimirkos.

llinija
Raštingiausio mokinio konkursas Kovo 14 d.

I vieta – Dirmaitė 3f, R. Stankevičius 1c, G. Gineitytė 3A2.
II vieta – I.Gatulytė 3A6, A.Garnytė 4A5.
III vieta – A.Karčiauskaitė 3e.

llinija
Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ Kovo 12 d.

Kovo 10 d. gimnazijoje vyko nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“, kuriame dalyvavo 205 mokiniai, norintys pasitikrinti savo Lietuvos istorijos žinias. Konkursas vyko 1 val., mokiniai atsakė į 60 klausimų. Geriausi mokiniai kiekvienos klasės kategorijoje buvo apdovanoti padėkos raštais. Renginio skaidrės.

llinija
Nepriklausomybės atkūrimo diena Kovo 10 d.

Kovo 11-oji – Nepriklausomybės atkūrimo diena – viena įsimintiniausių mūsų šalies istorijos datų. Saugokime tai, kas buvo įžiebta 1990 – aisiais…

llinija
Atvirų durų diena Kovo 07 d.

BŪSIMI DEVINTOKAI IR JŲ TĖVELIAI,
kovo 17 d. 15 ir 18 val. mūsų gimnazija kviečia į ATVIRŲ DURŲ DIENĄ.
Jūs galėsite apžiūrėti mokinių ugdymosi aplinkas, išsiaiškinti stojimo į gimnaziją sąlygas, susipažinti su gimnazijos ugdymo prioritetais. Maloniai kviečiame!

llinija
Norintiems mokytis gimnazijoje Kovo 07 d.

Pageidaujantis mokytis mūsų gimnazijoje mokinys nuo kovo 7 d. iki gegužės 6 d. priėmimo komisijai pateikia:
1. Nustatyto pavyzdžio tėvų prašymą. Prašymo pavyzdį galima rasti gimnazijos internetinėje svetainėje arba 122 kab.
2. Išrašą iš elektroninio dienyno, patvirtintą mokyklos spaudu, arba mokyklos pažymą, patvirtinančią I pusmečio ar I ir II trimestro įvertinimus.
3. Praėjusių ar šių mokslo metų miesto, šalies ar tarptautinių konkursų, olimpiadų laureatų ir olimpiadų nugalėtojų diplomų (1-3 vietos) kopijas.
Dokumentai priimami 122 kab. kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 val. iki 16.45 val. (penktadieniais iki 15.45 val.)

llinija
Anglų k. pamoka kitaip Kovo 07 d.

Vasario 26 d. kelios pirmos ir antros klasės su anglų kalbos ir technologijų mokytojais dalyvavo susitikime su įžymiu norvegų rašytoju. Renginio metu autorius vaizdžiai anglų kalba pristatė savo kūrybos kelią, sukurtų knygų tematiką bei auditoriją, taip pat meno svarbą savo kūryboje. Renginio akimirkos.

llinija
Lietuva šiandien Kovo 01 d.

Kovo 3 dieną nuo 8.30 val. gimnazijoje vyks tradicinis renginys „Lietuva šiandien“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Gimnazistai susitiks su daugiau nei 26 žymiais mokslo bei kultūros veikėjais.

llinija