Kovas – Balandis

linija
laikas
Europinis projektas su mokykla iš Prancūzijos Balandžio 24 d.

Gegužės 22-26 d. mūsų gimnazijoje svečiuosis Prancūzijos Castillonnès miestelio Jean Boucheron mokyklos 20 mokinių ir 3 mokytojų grupė. Jie gyvens gimnazistų šeimose ir susipažins su mūsų šalies kultūra ir tradicijomis.
Su šia mokykla bendradarbiaujame jau 4 metus. Per visą šį laikotarpį turėjome 3 projektus, kuriuos pristatėme Lietuvos Prancūzų institute (2014 m.) ir Lietuvos konsulate Prancūzijoje Bordo mieste (2015 m.) bei Europos Parlamente Strasbūre (2016 m.).
Mūsų projektai buvo apdovanoti Europos kalbų ženklo nominacija Vilniuje (2014 m.) ir Nacionaline Prancūzijos švietimo Hippocrène premija Strasbūre (2016 m.). Daugiau skaitykite čia.

llinija
Apie Žirmūnų gimnaziją – šių dienų gimnazistai


0403
juosta
Šių dienų gimnazistų – Karolinos Banytės, Tomo Dzidzevičiaus ir Meilės Kalvaitytės atsiliepimai,
​Džiugo Rumbučio atsiliepimas.

llinija
laikas
Paskaita mokinių tėveliams Balandžio 24 d.

Kviečiame mūsų gimnazijos tėvelius į psichologės Žydrės Arlauskaitės paskaitą „Konfliktai tarp tėvų ir vaikų neišvengiami?“ Paskaita vyks gegužės 3 d. 206 kabinete. Pradžia – 18 val. Paskaitos trukmė – 1 val. 15 min. Išankstinė registracija nebūtina.

llinija
laikas
Savanorystės mugė Balandžio 24 d.

Balandžio 27 d. vyks savanorystės mugė. Plačiau.

llinija
laikas
Išvyka Balandžio 21 d.

Balandžio 7 dieną Ia klasės mokiniai, lydimi technologijų mokytojų V. Gailiūnienės ir E. Bortkevičiaus, vyko į Vilniaus miesto centrinę biblioteką Žimūnuose. Gimnazistai susipažino su bibliotekos darbuotojomis, bibliotekos skyriaus organizuojamais renginiais, o mokytojai supažindino su parodų eksponavimo taisyklėmis. Mokiniai bibliotekoje eksponavo mūsų gimnazistų kūrybinių darbų parodą „Lietuvos miestų ir miestelių herbai“.

llinija
laikas
Bendradarbiavimas Balandžio 18 d.

Mykolo Romerio universiteto (MRU) Politikos ir vadybos fakultetas palaiko glaudžius ryšius su savo socialiniais partneriais Vilniaus Žirmūnų gimnazija (Gimnazija) ir Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu (MPPD) prie Krašto apsaugos ministerijos (KAM). 2017 m. kovo 16 d. Gimnazijoje MRU Vadybos instituto doc. dr. Arvydas Survila supažindino trečiokus gimnazistus su šiuolaikinio pasaulio grėsmėmis, galinčiomis daryti įtaką mūsų gyvenimui, o 2017 m. kovo 23 d. MPPD prie KAM atstovai Marius Jatautas ir Luka Lesauskaitė padarė pristatymus gimnazistams: „Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas“ (Marius), „Kitoks Lietuvos kariuomenės pristatymas“ (Marius) ir „Pilietiškumas šiandienos Lietuvoje“ (Luka). Po pristatymų gimnazistams buvo padalinta informacija apie bakalaurinių studijų programas MRU. Renginio akimirkos.

llinija
laikas
Sveiki sulaukę šventų Velykų! Balandžio 14 d.

Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateina ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas (velykinių kiaušinių medis).

llinija
laikas
2 proc. parama gimnazijai Balandžio 06 d.

Primename, kad jau pradėjo veikti elektroninė pajamų deklaravimo sistema. Prašome pildant savo metinę pajamų deklaraciją nepamiršti ir mūsų gimnazijos – 2 proc. pajamų mokestį galite pervesti į Vilniaus Žirmūnų gimnazijos (įmonės kodas 190000360, adresas: Žirmūnų g. 37-1, Vilnius 09106) sąskaitą AB SEB banke. Sąskaitos Nr. LT 157044060003919210.
Iš anksto dėkojame Jums, kad remiate mūsų gimnaziją! Skirdami paramą Jūs rūpinatės savo vaikų aplinka ir gera savijauta.

llinija
laikas
Spektaklis Heroinas Balandžio 06 d.

Antradienį IV kl. teatro grupės mokiniai Vilniaus Senamiesčio teatre parodė teatro įskaitai sukurtą vaidinimą pagal M.Burgess knygą „Heroinas“. M.Burgesso „Heroinas“ – išpažinties forma parašytas romanas, atvirai pasakojantis apie skaudžiausias jaunimo problemas. Kūrinio herojai – paaugliai, protestuojantys ir nerandantys atramos šeimoje. Jauni žmonės bėga iš namų ir ieško savo vietos gyvenime, neretai nė nepajusdami, kaip atsiduria jo užribyje – tampa narkomanais. Teatro grupės mokiniai pamėgino „įlįsti“ į tų jaunuolių vidų ir parodyti, kaip jie jaučiasi tapę narkomanais.
Atsiliepimai apie spektaklį:
…tai buvo gilu…
…verčia susimąstyti…
…labai džiaugiuosi turėjus galimybę pamatyti šį spektaklį! Sukurta atmosfera mane užbūrė, momentais įtampa persmelkdavo visą kūną. Labiausiai širdį suvirpino Taro mamą vaidinusi aktorė. Smagu, kad yra tokių talentingų jaunuolių, visiems dėkoju ir linkiu sėkmės!
…jautrus, įtikinamas, pamokantis, įdomus, norėtume dar kartą pamatyti…
VAIDINO:
Deividas Vilutis (Taras), Vilda Juknaitė (Džema), Austėja Račaitė (Taro motina), Domantas Ulys (Džemos tėvas), Linas Ambrasas (Robis), Patricija Budaitė (Lilė), Povilas Kotok (Baris).
SPEKTAKLIO KŪRĖJAI:
Gintarė Statkutė (spektaklio reklama), Ilma Pašluostaitė ir Jonas Meškauskas (sceninė knygos adaptacija), Erikas Neporadnij(spektaklio muzika), Paulius Germanavičius (spektaklio apšvietimas), Greta Raklevičiūtė (spektaklio scenografija), Ugnė Černiauskaitė (spektaklio kostiumai ir butaforija), Rasa Kulytė – Polini (spektaklio režisierė). Spektaklio akimirkos.

llinija
laikas
Gimnazijos jubiliejus Balandžio 04 d.

Kovo 30 d. aktų salėje vyko gimnazijos jubiliejaus proga skirtas renginys, kuriame dalyvavo Švietimo ir mokslo ministerijos, Savivaldybės atstovai, politikai, ir žinoma, buvę bei esami mokiniai, pedagogai.Visus suvienijo didžiulė šventė, pakvietusi pasidžiaugti laimėjimais, pasiekimais, pamatyti galbūt tik prieš daugybę metų matytus veidus.
Jubiliejaus proga sulaukėme labai daug gražių sveikinimų ir palinkėjimų iš Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerijos atstovės vyr. specialistės Elonos Bagdonavičienės, Vilniaus miesto savivaldybės kultūros ir sporto komiteto pirmininko Vytauto Mitalo, VGTU studijų prorektoriaus Romualdo Kliuko, Žirmūnų seniūnės Onos Sunsovienės; Jolanta Knyvienė, Simono Daukanto gimnazijos direktorė, sveikino Mykolo Biržiškos, Jono Pauliaus II, Žemynos gimnazijų, Emilijos Pliaterytės progimnazijos, Prano Mašioto ir „Vyturio“ pradinių mokyklų vardu.
Mokytojų vardu gimnazijos direktorių E. Grigaliūną sveikino mokytoja Jūratė Šačkutė ir Arūnas Giedraitis. Renginio akimirkos.

llinija
laikas
Konkurso rezultatai Balandžio 04 d.

2017m. kovo 15 – balandžio 30 d. Žirmūnų gimnazijoje vyko MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA-KONKURSAS „VŽG 5O/15“. Mokiniai kūrė Žirmūnų gimnazijos 50-mečiui skirtą plytelę (mozaiką), kuri bus įmūryta gimnazijos take. Daugiau informacijos rasite čia.

llinija
laikas
IV teatro grupės įskaita Balandžio 02 d.

IV kl. teatro grupė maloniai kviečia balandžio 4d., 18:00 val. Vilniaus Senamiesčio teatre (Naugarduko g. 20) pažiūrėti teatro įskaitai sukurto spektaklio pagal Melvin Burgess knygą „Heroinas“ (scenarijaus autoriai – Ilma Pašluostaitė, Jonas Meškauskas, redagavo Rasa Kulytė – Polini).
Kontraversiškai vertinamas „Heroinas“ yra labai atviras ir provokuojantis. Spektaklio ašis – dviejų paauglių, Džemos ir Taro, draugystės ir meilės istorija. Pabėgę iš namų, jie patenka pas visuomenės atstumtuosius. Čia, apleistuose namuose, skvotuose, jaunuoliai atranda iki šiol nepažintą pasaulį. Paaugliai žaidžia pavojingus žaidimus: narkotikai, vagystės…
Po spektaklio kviečiame padiskutuoti ir pasidalinti įspūdžiais apie spektaklį.
Spektaklio lankstinuko 1 pusė, 2 pusė, plakatas.

llinija
laikas
Vilniaus m. gimnazijų I-IV klasių mokinių konferencija Balandžio 01 d.

Kovo 24 dieną 3A3 istorijos grupės ir 2c klasės mokiniai, lydimi mokytojos Rasos Šilinskienės, svečiavosi Vilniaus Žemynos gimnazijoje. Čia vyko Vilniaus miesto gimnazijų I-IV klasių mokinių konferencija, skirta paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-osios metinėms. Konferencijos tikslas pasidalinti žiniomis apie Lietuvos visuomenę Pirmojo pasaulinio karo metais. Konferencijos akimirkos.

llinija
laikas
Lietuvos vokiečių kalbos olimpiada Balandžio 01 d.

Sveikiname Eglę Sviderskytę ir Aistę Gaidilionytę, laimėjusias Lietuvos vokiečių kalbos olimpiadoje I-ąją ir III-ąją vietas!

llinija
laikas
Alumnų diena Kovo 31 d.

Kovo 30 d. gimnazijoje vyko netradicinė klasės valandėlė – ją vedė mūsų gimnaziją baigę mokiniai, kurie dalinosi prisiminimais apie mokyklą, atsakinėjo į mokinių klausimus, dalinosi savo sėkmės receptais. Renginio akimirkos.

llinija
laikas
Mokyklos jubiliejaus šventė Kovo 31 d.

Kovo 30 d. aktų salėje vyko mokyklos jubiliejaus šventė. Renginio akimirkos.

llinija
laikas
Renginys, skirtas gimnazijos jubiliejui Kovo 31 d.

Kovo 31 d. vyko šventinės lietuvių kalbos pamokos „Rašau laišką…“ bei 50-mečio atminimo plytelės pristatymas bei konkurso laureatų apdovanojimas. Renginio akimirkos.

llinija
laikas
Orkestro SEPTIMA diena Kovo 30 d.

Kovo 29 d.vyko šventinė maestro Vytauto Skripkausko pamoka gimnazistamas, o vakare aktų salėje vyko SEPTIMOS koncertas.​ Renginio akimirkos.

llinija
laikas
Renginys, skirtas gimnazijos jubiliejui Kovo 28 d.

Kovo 25d. (šeštadienį) 10 val. gimnazijoje vyko šeimų rytmetys. Renginyje dalyvavo gimnazijos mokiniai su tėveliais bei mokytojai. Aktų salėje vyko linksmos integruotos pamokėlės, o tie, kurie iškepė ir atsinešė savo ypatingą namų pyragą, dalyvavo „Šeimos pyrago“ konkurse. Renginio akimirkos.

llinija
laikas
Šventiniai renginiai Kovo 24 d.

Kovo 24 d. šv. Mišiomis Rapolo bažnyčioje bei gimnazijos vėliavos pakėlimu prasidėjo gimnazijos jubiliejui skirti šventiniai renginiai.

llinija
laikas
Sveikinimas jubiliejaus proga Kovo 23 d.

01
2

llinija
laikas
„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ Kovo 20 d.

2017 m. kovo 20–26 d. visoje Lietuvoje jau aštuntą kartą vyks „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kurią organizuoja emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“.
„Tinkamai reaguodami į patyčias ir kitas agresyvaus elgesio apraiškas, galime užkirsti kelią smurto plitimui mūsų visuomenėje, – teigia „Vaikų linijos“ vadovas, psichologas dr. Robertas Povilaitis. – Organizuodami „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“, norime padrąsinti žmones, matančius, kaip yra užgauliojami, žeminami kiti asmenys, aiškiai išsakyti ir parodyti savo nepritarimą patyčioms – ar tai vyktų darželyje, mokykloje, socialiniame tinkle, darbovietėje, parduotuvėje ar bet kur kitur. Kuo daugiau mūsų, matydami atvejus, kai yra užsipuolamas ir žeminamas kitas žmogus, ryžtingai ir tvirtai išsakys savo nepritarimą, tuo greičiau patyčios ir jų iniciatoriai bus stabdomi.“
Linkime gražios, saugios, draugiškos ne tik savaitės, bet viso laiko! Papildomai1, papildomai2.

llinija
laikas
Kvietimas Kovo 17 d.

Gerb. Gimnazistai ir jų Tėveliai! Brangūs Mokytojai!
Š. m. kovo 24-30 dienomis Žirmūnų gimnazija švenčia savo JUBILIEJŲ.
Maloniai kviečiame Jus į šeimos rytmetį, kuris vyks kovo 25 dieną (šeštadienį) 10 val. mokyklos aktų salėje.Čia Jūsų lauks linksmos integruotos pamokėlės, o tie, kurie iškeps ir atsineš savo ypatingą namų pyragą, galės dalyvauti „Šeimos pyrago“ konkurse. Dalyviai registruojasi iki kovo 20 dienos el. paštu: vzgjubiliejus@gmail.com, kvietimas.

llinija
laikas
Vilniaus miesto technologijų olimpiada Kovo 17 d.

Džiaugiamės puikiais mūsų mokinių pasiekimais Vilniaus miesto technologijų olimpiadoje:
Džiugas Rumbutis (III g kl.)- I vieta ir nominacija tekstilės ir aprangos kategorijoje.
Marta Zareckaja ( III c kl.) – II vieta ir nomiacija konstrukcinių medžiagų kategorijoje.
Emilija Narvydaitė (IIIc kl.) – I vieta turizmo ir mitybos kategorijoje.
Jų mokytoja Vaida Gailiūnienė.
Džiugas Rumbutis ir Emilja Narvydaitė dalyvaus respublikinėje Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje Kaune. Linkime sėkmės! Olimpiados akimirkos.

llinija
laikas
Kviečiame aplankyti Kovo 17 d.

Kviečiame į bendradarbiaujančių gimnazijų kūrybinių darbų parodą, kurioje mūsų gimnazijos moksleiviai pristato dailės ir technologijų darbus (mokyt. S.Pečiulienė, S.Savickienė, V. Gailiūnienė, E. Bortkevičius).
Paroda veiks 2017 m. kovo 13-30 d. LEU GMTF Technologijų ir technologinio ugdymo katedros galerijoje „Verdenė“. Plakatas. Atidarymo akimirkos.

llinija
laikas
Atvirų durų diena Kovo 10 d.

BŪSIMI DEVINTOKAI IR JŲ TĖVELIAI,
kovo 15 d. 15 ir 18 val. mūsų gimnazija kviečia į ATVIRŲ DURŲ DIENĄ.
Jūs galėsite apžiūrėti mokinių ugdymosi aplinkas, išsiaiškinti stojimo į gimnaziją sąlygas, susipažinti su gimnazijos ugdymo prioritetais. Maloniai kviečiame!

llinija
laikas
Nepriklausomybės atkūrimo diena Kovo 10 d.

Kovo 11-oji – Nepriklausomybės atkūrimo diena – viena įsimintiniausių mūsų šalies istorijos datų. Saugokime tai, kas buvo įžiebta 1990 – aisiais…

llinija
laikas
Šimtadienis Kovo 09 d.

Vasario 24 d. gimnazijoje vyko abiturientų Šimtadienis. Olimpo dievai ir deivės tikrino dvyliktokų žinias, dalino patarimus. Renginio akimirkos galerijoje.

llinija
laikas
Lietuva šiandien Kovo 09 d.

Kovo 7 dieną gimnazijoje vyko tradicinis renginys „Lietuva šiandien“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Gimnazistai susitiko su žymiais mokslo bei kultūros veikėjais. Renginio akimirkos.

llinija
laikas
Moksleivių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada Kovo 01 d.

Vasario 24 d. vyko Lietuvos moksleivių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada. Margarita Babajeva ( IVf) laimėjo II vietą, o Simona Bakanauskaitė (IIIa) – III vietą.

llinija
laikas
Lietuva šiandien Kovo 01 d.

Kovo 7 dieną gimnazijoje vyks tradicinis renginys „Lietuva šiandien“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Gimnazistai susitiks su žymiais mokslo bei kultūros veikėjais.

llinija