NAUJIENOS


Šių metų vasario 26 d. 12.00 val. Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje praūžė šimtadienis, nors renginys ir nuotolinis, abiturientai sako, kad buvo smagu žiūrėti ir dalyvauti, o organizatoriai, trečių klasių mokiniai, džiaugiasi, kad buvo smagu kurti. Šventei pradėta ruoštis jau seniai ir ruoštasi rimtai. Nors metai ir kitokie, niekam nekilo klausimų, ar šimtadienis vyks. Šventė vyko Teams platformoje, bet šventinio šurmulio netrūko. Pertraukų metu vyko interaktyvios, smagios veiklos. Šimtadienyje dalyvavo daugiau nei 200 žiūrovų. Šventė prasidėjo gražiu trečiokų kurtu filmu, kurio tema „Vaikystė“. Tokia buvo ir šimtadienio tema. Skambėjo direktoriaus ir auklėtojų gražiausi linkėjimai abiturientams. Grojo muzika, ekrane keitėsi ketvirtokų vaikystės nuotraukos. Mokytojų vaikystės nuotraukose žiūrovai stengėsi atpažinti savo mokytoją ar kolegą. Tradicinis dvyliktokų šimtadienio testamentas – įteiktas. Ačiū trečiokams, jų klasių vadovams, teatro mokytojai, dvyliktokams ir jų klasių vadovams, mokytojams ir administracijai, atsiuntusiems savo vaikystės nuotraukų. Visi kartu sukūrėme smagią šventę abiturientams.

Vaizdo įrašas čia >>>>

Dalyvauk renginyje apie studijų pasirinkimą

Ar žinai, ką konkrečiai veiksi baigęs pasirinktą studijų programą? Registruokis www.kalba.lt ir gauk vertingos informacijos. Renginys vyks nuotoliniu būdu kovo 23 - 24 dienomis.

Kovo 11 dieną minėsime dar vieną labai svarbią Lietuvai datą – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.
Nuo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo paskelbimo 1990 m. kovo mėn.11 dienos iki šių metų kovo mėn. 11 dienos praėjo 11324 dienos.
Kovo 11-ą dieną kviečiame visus Vilniaus Žirmūnų gimnazijos bendruomenės narius bei jų draugus prisijungti prie kūno kultūros mokytojų organizuojamos akcijos „Žingsniuoju su Lietuva“ ir įveikti 11324 žingsnius.
Pasipuoškite tautine atributika, nusifotografuokite ir švęskite kartu su Lietuva!
Lauksime Jūsų įamžintų gražių akimirkų.

2021 m. pasaulio pažinimo olimpiada

Kovo 4 d. gimnazijoje nuotoliniu būdu įvyko pasaulio pažinimo olimpiada MANO GAUBLYS. Olimpiadoje dalyvavo 57 gimnazistai. Mokiniai varžėsi savo klasių kategorijose. Geriausiai pasirodę mokiniai bus apdovanoti olimpiados organizatoriaus – LGMA paruoštais diplomais.
Sveikiname nugalėtojus!

Kurtinaitytė Emilija (If) – I vieta
Bartkus Nedas (Ib) – II vieta
Strielkūnas Kasparas (Ia) – III vieta

Šimaitis Dominykas (IIg) – I vieta
Urmonaitė Martyna (IId) – II vieta
Cibulskaitė Ugnė (IIg) – III vieta

Spiečius Ričardas (IVa) – I vieta
Bulka Lukas (IVf) – II vieta
Kamienaitė Ugnė (IVc) – III vieta
Sveikiname Igną Svetlauską, III e kl.moksleivį, užėmusį II-ąją vietą ir III c kl. moksleivį Dovydą Skauranską, užėmusį III-ąją vietą Vilniaus vokiečių kalbos olimpiadoje!

Sportas kitaip

Ši žiema mums suteikė daug džiugių akimirkų. Mokiniai galėjo ne tik slidinėti, čiuožti su pačiūžomis, rogėmis leistis nuo kalnų, bet ir užsiimti kūryba. Fizinio ugdymo mokytojai Jolanta Jurčiuvienė, Laima Kavaliauskienė, Virginija Vasilevskienė ir Arūnas Giedraitis skyrė mokiniams kūrybinę fizinės veiklos užduotį: nulipdyti sniego skulptūrą. Atliekant šią užduotį dirba visi raumenys, suaktyvėja smegenų veikla, atsiskleidžia kūrybiškumas ir užliejo gera nuotaika.
Kviečiame pažiūrėti rezultatų.

Skulptūrų galerija čia >>>>

Kviečiame į gotikos kompozicijų parodą

III kl. grafinio dizaino ir dailės grupių mokiniai kaligrafijos bei dailės darbuose perteikė gotikinei architektūrai bei šriftui būdingus bruožus ir formas, architektūros detales: langus, duris, rozetes, bokštus, skulptūras, veržimosi aukštyn įspūdį. Kviečiame pažiūrėti, kokias gotikos kompozicijas sukūrė mokiniai.

Daugiau kompozicijų čia >>>>
Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės Atkūrimo diena
mokinių laisvalaikio darbuose


Ką reiškia Tau?
Manęs vis klausia,
O aš stoviu linksma lyg saulė.
Vasario 16-oji?
O aš toliau žiūriu į žalią tolį.
Sakyki netylėjus!
Tada užverda mano kraujas,
Ir išrėkiu aš visą tiesą.
Vasario 16-oji – tai laisvė paauksuota!

Gera žinoti, kad esame nepriklausomos demokratinės valstybės piliečiai, kad Laisvė, Nepriklausomybė, Taika yra ne šiaip tušti žodžiai, o didžiulė, neįkainojama vertybė.
Šiais metais Lietuvos Valstybės Atkūrimo dieną II ir IV klasių gimnazistai įprasmino laisvu nuo mokslų metu pasitelkdami kūrybinį polėkį.

Daugiau rasite čia >>>>

II kl. Mokiniai sveikina Lietuvą

Prieš šiek tiek daugiau nei 100 metų vasario 16-osios dienos aktas paskelbė, kad Lietuva pakilo kurti nepriklausomą valstybę. Vasario 16-oji mus suvienija, įkvepia viltingai žiūrėti į ateitį. Taigi, jauskimės laisvi, kurkime šviesią ir gražią tėvynę! Su vasario 16-ąja!
Kviečiame pasižiūrėti gimnazijos II klasių mokinių sveikinimų lietuvai bei karpinių, skirtų vasario 16-ajai.

Daugiau sveikinimų čia >>>>
Pirmų klasių mokiniai Vasario 16-osios proga lankėsi Lietuvos nacionalinio muziejaus virtualioje parodoje „Lietuvos valstybės atkūrimo momentai istorinių memų siužetuose“ ir patys pabandė kurti memus Lietuvos valstybės istorijos tema.

Daugiau skaitykite čia >>>>

Sveikiname!

Vasario 12 d. nuotoliniu būdu vyko VŽG II-IV klasių mokinių istorijos olimpiados „LIETUVOS VALSTYBĖS IR VISUOMENĖS RAIDA GEDIMINAIČIŲ IR JOGAILAIČIŲ VALDYMO LAIKOTARPIU (1295–1572 M.)“ I etapas. Nugalėtojas – IV a kl. mokinys Jokūbas Bagdonas (mokytoja J. Šačkutė).
Linkime sėkmės II etape Vilniaus mieste!
Vasario 12 dieną paskaitą ketvirtų klasių mokiniams, kurie mokosi biologiją išplėstiniu kursu, skaitė VU Gyvybės mokslų centro Biomokslų instituto neurobiologijos ir biofizikos katedros dr.asistentas, jaunesnysis mokslo darbuotojas Evaldas Pipinis. Jis pradėjo paskaitų ciklą, skirtą sudominti moksleivius biomedicinos mokslais ir pagilinti jų biologijos žinias. Po paskaitos vyko diskusija. Projektą inicijavo biologijos mokytoja Daiva Puodžiukienė ir buvę mokiniai,dabar mokslininkai ir gydytojai.

Sveikiname!

Mūsų gimnazijos mokiniai padedami biologijos mokytojų sugebėjo ir neįprastomis mokymosi sąlygomis pasiekti puikių rezultatų.
Miglė Andriukaitytė (If) – I vieta (mokytoja Jolanta Bodrije)
Ustina Zagorskaja (Id) – III vieta (mokytojas Julius Kavaliauskas)
Krescencijus Rankauskas (IIa) – III vieta (mokytojas Julius Kavaliauskas)
Ugnė Baltrušaitytė (IIg) – III vieta (mokytoja Jolanta Bodrije)
Rusnė Pukanasytė (IIe) – III vieta (mokytojas Julius Kavaliauskas)
Aina El Ravvas (IVb) – II vieta (mokytoja Daiva Puodžiukienė)
Į respublikinį biologijos olimpiados etapą kviečiami šie mokiniai: Miglė, Krescencijus, Ugnė ir Aina. Linkime jiems sėkmės ruošiantis!
IV kl. teatro gr. mokiniai kūrė kaukes. Netradicines. Šiek tiek ironiškas. Atliepiančias šių dienų aktualijas, charakterizuojančias socialinius tipus, statusus. Kuriant kaukę reikėjo pagalvoti apie personažo charakterį, suteikti jam vardą.
Jos pagamintos iš priemonių, kurias mokiniai rado namuose.

Virtuali paroda čia >>>>

Sveikiname!

Mūsų gimnazijos mokiniai tapo Lietuvos mokinių fizikos olimpiados Vilniaus miesto etapo prizininkais. Džiaugiamės mokinių pasiekimais.
Justina Vaičaitytė (IVb) - II vieta (mokytoja Aida Griškienė)
Miglė Andriukaitytė (If) - III vieta (mokytoja Aida Griškienė)
Ignas Plunksnis (IIa) apdovanotas pagyrimo raštu (mokytojas Irmantas Adomaitis)
Sveikiname!

Sveikiname!

2021m.vasario 3 d. nuotoliniu būdu vyko ADVENTUR geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Mokiniai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką. Konkurse varžėsi 1793 dalyviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Mūsų gimnazijai atstovavo dešimt I-IV kl. mokinių. Urtė Valeišaitė (Ia), Patricija Šmigelskaitė (IIIf) buvo apdovanotos III laipsnio diplomais.

Gimnazija

Vizija, misija

Mokyklos vizija ir misija

Atributika

Vėliava, himnas

Istorija

Nuo 1905 m. iki šių dienų

Tvarkos

Galiojančios tvarkos

Ataskaitos

Ataskaitos

Biblioteka

Informacija skaitytojams

Projektiniai darbai

II kl. projektiniai darbai

Mokinių pasiekimai

Mokinių rezultatai

Laisvos darbo vietos

Laisvų darbo vietų nėra

Savivalda

Tėvams


1,2% parama

Skirdami paramą gimnazijai Jūs rūpinatės savo vaikų aplinka ir gera savijauta.

  • Vilniaus Žirmūnų gimnazija
  • Įmonės kodas: 190000360
  • Adresas: Žirmūnų g. 37-1, Vilnius 09106
  • Sąskaita AB SEB banke.
  • Sąskaitos Nr. LT 157044060003919210

Maitinimas

Dėl maitinimo organizavimo.

Švietimas

Prevencija ir naudingos nuorodos

Kontaktai

Vilniaus Žirmūnų gimnazija

Įmonės kodas: 190000360

Adresas: Žirmūnų g. 37-1, Vilnius, LT-09106

El. paštas: info@vzg.lt

Tel.: (8-5) 276 6400

Mob. tel.: (+370) 623 16392

Darbo laikas I-IV: 8:00 val.-16:00 val.

Darbo laikas V: 8:00-15:30 val.

Priėmimo laikas