NAUJIENOS


„Alyvos“ dalyvauja projekte „Lietuvos - Lenkijos jaunimo teatro veikla“

Spalio 19-23 d. mokiniai iš Liublino teatro studijos „Bez didaskaliów“ (vadovė Martyna Chodowska) ir mūsų gimnazistai iš teatro studijos „Alyvos“ (vadovė Rasa Kulytė-Polini) nuotoliniu būdu kūrė bendrą teatro projektą. Bendradarbiaujant tokiu būdu buvo nufilmuotas vaizdo spektaklis pagal A.Mickevičiaus pasakėčias „Bajki śnij arba Sapnų pasakos“. Projekto organizatorius – Liublino teatro studija „Bez didaskaliów“. Projektą „Lietuvos - Lenkijos jaunimo teatro veikla“ rėmė Lenkijos - Lietuvos jaunimo mainų fondas, Nacionalinė švietimo ministerija.

Vaizdo įrašas čia >>>>

Ekologiškumo virusas plinta 2020

Spalio 13 d. VŽG chemijos mokytoja Kristina Žekonytė ir VŽG alumnas Kristijonas Vėgėlė vedė informacinį ir praktinį seminarą „Aplinkosauginės problemos mėgintuvėlyje“ 2-4 klasių mokiniams Prano Mašioto mokykloje. Lektoriai mokinius supažindino su vyraujančiomis aplinkosauginėmis problemomis, jų priežastimis, pasekmėmis ir sprendimo būdais. Taip pat renginio dalyviai turėjo galimybę ne tik teoriškai išgirsti apie gresiančias bėdas, galėjo ir savarankiškai atlikti eksperimentą ir surinkti šiltnamio efektą sukeliančias dujas. Būtent ši renginio dalis ir paliko neišdildomą įspūdį renginio dalyviams, mokiniai labai džiaugėsi galimybe patiems atlikti bandymą, na o jų šypsenas galite pamatyti galerijoje. Informacinis ir praktinis seminaras „Aplinkosauginės problemos mėgintuvėlyje“ yra Vilniaus miesto savivaldybės finansuojama Ekologinio švietimo programos projekto „Ekologiškumo virusas plinta“ sudedamoji dalis.

Daugiau akimirkų čia >>>>
Daugiau informacijos čia >>>>

Sveikiname!

Spalio 9 d. Lietuvos gamtos mokslų olimpiadoje dalyvavo 11 pirmų klasių gimnazistų. Jie turėjo atlikti užduotis, kurioms buvo skirtos dvi valandos. Paskelbus rezultatus paaiškėjo, jog mūsų gimnazijos mokinė Ustina Zagorskaja respublikoje užėmė III vietą ir buvo apdovanota trečio laipsnio diplomu bei rėmėjų dovanėlėmis. Olimpiadoje dalyvavo 952 mokiniai iš visos Lietuvos. Ustinos mokytojai – Julius Kavaliauskas, Kristina Žekonytė, Otilija Gaubienė. Sveikiname Ustiną ir jos mokytojus!
Biologija – tai, ką mes kiekvieną dieną matome namuose, gatvėje, mokykloje... Šį sąrašą galima tęsti iki begalybės. Kad mokiniai pajustų ir suprastų ryšį su biologija, jie turėjo atlikti užduotį – paruošti biologijos muliažą. Šios užduoties rezultatais kviečiame pasidžiaugti ir jus.
Biologijos mokytojas – Julius Kavaliauskas


Pilietiškumo pamoka LR Seime

Spalio mėnesį II c klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja R. Šilinskiene dalyvavo pilietiškumo pamokoje, kuri vyko LR Seime. Mokinių negąsdino reikalavimai dėvėti kaukes, laikytis atstumo. Visiems smalsu ir įdomu buvo pamatyti A. M. Brazausko – nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos pirmojo prezidento kabinetą, aplankyti Konstitucijos salę, apžiūrėti užsienio valstybių dovanas LR Seimo atstovams. Na o didžiausią susidomėjimą sukėlė žaidimas – Spaudos konferencijos imitacija. Mokiniai galėjo būti ir ministrais, ir žurnalistais, ir Seimo nariais, kūrusiais naują įstatymo projektą. Spaudos konferencijos salėje virė karštos diskusijos. Mokinių siūlyti projektai buvo iškilmingai aptarti ir priimti Kovo 11-osios Akto salėje. Ekskursijoje buvo prisiminta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo istorija.

Daugiau akimirkų čia >>>>

Gimnazijoje lankosi alumnai

2020-10-07 gimnazijos dvyliktų klasių mokiniai dalyvavo susitikime su TSI studentu, buvusiu VŽG mokiniu Ryčiu Stankevičiumi. Rytis pristatė Seimo rinkimų sistemas, politinių partijų programas, rinkimų svarbą šalies politiniame gyvenime.

Gimnazija

Vizija, misija

Mokyklos vizija ir misija.

Atributika

Vėliava, himnas, priesaika.

Istorija

Nuo 1905 m. iki šių dienų.

Ugdymo planas

Ugdymo ir atostogų laikai.

Mokinių pasiekimai

Mokinių rezultatai.

Tvarkos

Galiojančios tvarkos.

Biudžetas

2017-2018 m.

Biblioteka

Informacija skaitytojams

Projektiniai darbai

II kl. projektiniai darbai

Laisvos darbo vietos

Laisvų darbo vietų nėra.

Savivalda

Mokiniams

Tėvams


1,2% parama

Skirdami paramą gimnazijai Jūs rūpinatės savo vaikų aplinka ir gera savijauta.

  • Vilniaus Žirmūnų gimnazija
  • Įmonės kodas: 190000360
  • Adresas: Žirmūnų g. 37-1, Vilnius 09106
  • Sąskaita AB SEB banke.
  • Sąskaitos Nr. LT 157044060003919210

Maitinimas

Dėl maitinimo organizavimo.

Prevencija

Apie psichoaktyviųjų medžiagų prevenciją.

Kontaktai

Žirmūnų g. 37-1, Vilnius

info@vzg.lt

276-64-00

+370 623 16392

I - IV: 8:00 val. - 16:00 val.

V: 8:00 - 15:30 val.

Priėmimo laikas