Naujienos

Spektaklis pagal I. Mero romaną „Lygiosios trunka akimirką“

2019 m. spalio 25 d. teatro studija „Alyvos“ Šalomo Aleichemo gimnazijoje parodė spektaklį pagal I. Mero romaną „Lygiosios trunka akimirką“.
Spektaklyje pasakojama apie karo metų Vilniaus getą, tačiau didžiausias dėmesys skiriamas ne istorinei autentikai, o situacijų visuotinumui ir universaliajai pasirinkimų prasmei.
Veiksmas plėtojamas trijuose lygmenyse: šachmatų partija, jaunuolių Izaoko ir Esteros meilė bei Lipmano šeimos vaikų likimai.

Daugiau akimirkų čia >>>>

Kūrybos almanachas „Tyla ir žodžiai“

Spalio 24 dieną septynios Žirmūnų gimnazijos moksleivės dalyvavo tradiciniame M.Biržiškos gimnazijos renginyje - jau dešimtojo kūrybos almanacho „Tyla ir žodžiai“ pristatyme. Nuotraukoje IV klasės moksleivė Evita Gaudutytė skaito savo kūrybos eilėraščius.

Protmūšis skirtas paminėti tarptautinę Molekulės dieną

2019 m. spalio mėn. 23 d. VIMS (International Meridian School) organizavo protmūšį, skirtą paminėti tarptautinę Molekulės dieną. Mūsų gimnazijai atstovavo šie mokiniai:
1. Osinskas Nojus (IVg);
2. Belevičius Benediktas (IIIb);
3. Švarlys Matas (IIa);
4. Seniucas Marius (Ib).

Jiems pavyko laimėti pirmąją vietą. Moksleiviai buvo apdovanoti garbės raštais ir knygyno kuponais. Sveikiname ir džiaugiamės!

Išvyka į Šiaulių Juliaus Janonio gimnaziją

Spalio 23 d. mūsų gimnazijos 28 aktyviausi mokiniai, senatoriai ir savivaldos atstovai išvyko į Šiaulių Juliaus Janonio gimnaziją. Gimnazijoje mus pasitiko direktorius, aprodė gimnazijos kabinetus, ką tik renovuotą sporto salę, supažindino su antrą šimtmetį skaičiuojančia gimnazijos istorija. Gimnazijos savivaldos atstovai, Seimo nariai papasakojo, kokius renginius organizuoja, kokiomis veiklomis užsiima. Mūsų senatoriai pasidalijo savo patirtimi. Susitikimas buvo neilgas, bet turiningas ir įdomus. Be to, apsilankėme Lietuvos prezidento Antano Smetonos sodyboje Užugiriuose ir Chaimo Frenkelio viloje Šiauliuose.

Daugiau įspūdžių čia >>>>

„Startup Lithuania“ atvirų duomenų „hakatonas“

Spalio 15-17 dienomis Vilniaus Žirmūnų gimnazijos moksleiviai Margiris Laučys (4B), Vykintas Valužis (4B) ir Lukas Baranovas (1A) dalyvavo Klaipėdoje vykusiame „Startup Lithuania“ atvirų duomenų „hakatone“. Po 3 dienų darbo jų sukurtas sprendimas panaudoti atvirus duomenis Klaipėdos miesto verslo aplinkai analizuoti buvo išrinktas geriausiu – jie laimėjo pirmąją vietą ir buvo apdovanoti 1000 eurų piniginiu prizu, be to, gavo finansavimą (iki 4000 eurų asmeniui) tarptautinei stažuotei užsienyje.

Rusų kalbos pamoka muziejuje

Spalio 17 d. antrų klasių mokiniai kartu su rusų kalbos mokytojomis Aldona Kinduriene ir Lidija Sosunova vyko į Markučius. Čia grožėjosi ne tik auksinio rudens nuostabiu kraštovaizdžiu, bet ir apsilankė didžiojo rusų poeto Aleksandro Puškino muziejuje.
XX a. pradžioje čia gyveno poeto sūnus Grigorijus su savo žmona Varvara.
Mokiniai susipažino su A. Puškino kūryba ir jos įtaka Lietuvos kultūriniam gyvenimui, sužinojo, kaip dvarininkai leisdavo savo laisvalaikį.

Pamokos akimirkos >>>>

Tarptautiniuose vokiečių kalbos debatuose ir mūsų gimnazistė!

Spalio 6-11d. Budapešte vyko tarptautiniai vokiečių kalbos debatai. Lietuvai atstovavo mūsų mokinė Vilija Sviderskytė ir mokinė iš Šiaulių S.Daukanto gimnazijos.

Debatų akimirkos >>>>

Moksleivių mainų savaitė

Spalio 4-11dienomis gimnazijoje svečiavosi grupė mokinių iš Vokietijos Paderborno Schloss Neuhaus gimnazijos. Mokiniai gyveno mūsų gimnazistų šeimose, lankėsi pamokose, susipažino su Vilniaus miesto istorija, buvo LR Seime, Trakuose. Pavasarį į Vokietiją vyks ir mūsų mokiniai. Mainai trunka jau trečius metus. Mainų akimirkos.

Mainų akimirkos >>>>

Tarptautinis jaunimo kino festivalis „MammaRomaGuidoniaFilmFest“

2019 m. spalio 1-6 d. mūsų gimnazijos mokiniai Kamilė Žekonytė, Sandra Umaraitė, Smiltė Šarakauskaitė ir Aras Masiulis kartu su mokytoja Rasa Kulyte-Polini išvyko į tarptautinį jaunimo kino festivalį „MammaRomaGuidoniaFilmFest“ Italijoje. Festivalis rengiamas jau antrus metus „Liceo Scientifico statale E.MAJORANA“ licėjuje Bagni Di Tivoli miestelyje. ... Festivalyje dalyvavo moksleiviai ir mokytojai iš Latvijos, Suomijos, Turkijos, Prancūzijos, Rumunijos ir Italijos. Buvo pristatyti mokinių kurti trumpametražiai filmai, kiekviena šalis atvežė parodyti ir ilgo metro filmų, kurie buvo sukurti tos šalies profesionalų. Festivalio organizatorius licėjaus direktorius Eusebio Ciccotti minėjo, jog buvo svarbu išgirsti rodomame filme šalies kalbą. Organizatoriai prašė sukurti filmą ir festivalio metu. Taigi, moksleiviai fiksavo visos savaitės festivalio įvykius, matytas vietas ir sukūrė filmuką, kurį pristatė festivalio pabaigoje. Ši savaitė išties buvo intensyvi, dalyviai kasdien nuo ryto iki vakaro dalyvavo ekskursijose, o sugrįžę iš ekskursijų kas vakarą žiūrėjo po du trumpametražius filmus ir du ilgo metražo filmus.
Festivalio atidarymas buvo išties pompastiškas. Visa licėjaus bendruomenė, moksleiviai ir jų tėveliai bei mokytojai festivalio atidarymo metu atrodė lyg Kanų kino festivalio žvaigždės. Ant patiesto raudono kilimo žengė puošniai apsirengusi ne tik visa licėjaus bendruomenė, bet ir festivalio dalyviai. Iš Romos buvo pakviestas groti Italijos policijos pučiamųjų orkestras. Festivalio atidaryme dalyvavo ir miestelio meras bei kiti garbūs svečiai (festivalio rėmėjai). O svarbiausias šio festivalio svečias buvo žymus italų aktorius, scenaristas ir kino režisierius Carlo Verdone. Licėjaus kino salė, kurioje ir vyko festivalis, yra pavadinta Carlo Verdone tėvo Mario Verdone garbei. Jis buvo kino kritikas.
Apie festivalį buvo kalbama per TG2 televizijos kanalą, tai vienas pagrindinių televizijos kanalų Italijoje.


Vaizdo įrašas 1 čia >>>>

Vaizdo įrašas 2 čia >>>>

Daugiau nuotraukų čia >>>>

Gimnazija

Vizija, misija

Mokyklos vizija ir misija.

Atributika

Vėliava, himnas, priesaika.

Istorija

Nuo 1905 m. iki šių dienų.

Ugdymo planas

Ugdymo ir atostogų laikai.

Priėmimas

Tvarka, programos.

Mokinių pasiekimai

Mokinių rezultatai.

Tvarkos

Galiojančios tvarkos.

Biudžetas

2017-2018 m.

Biblioteka

Informacija skaitytojams

Projektiniai darbai

II kl. projektiniai darbai

Laisvos darbo vietos

Laisvų darbo vietų nėra.

Savivalda

Mokiniams


Tvarkaraštis

EgzaminaiTėvams


2% parama

Skirdami paramą gimnazijai Jūs rūpinatės savo vaikų aplinka ir gera savijauta.

  • Vilniaus Žirmūnų gimnazija
  • Įmonės kodas: 190000360
  • Adresas: Žirmūnų g. 37-1, Vilnius 09106
  • Sąskaita AB SEB banke.
  • Sąskaitos Nr. LT 157044060003919210

Maitinimas

Dėl maitinimo organizavimo.

Prevencija

Apie psichoaktyviųjų medžiagų prevenciją.

Kontaktai

Žirmūnų g. 37-1, Vilnius

info@vzg.lt

276-64-00

I - IV: 8:00 val. - 16:00 val.

V: 8:00 - 15:30 val.

Priėmimo laikas